Obrázek k článku Nabídka na Vaši svatbu

Milí snoubenci,
zahrajeme Vám na Vaší svatbě a věříme, že přispějeme ke skvělé atmosféře Vašeho jedinečného dne. Během existence kapely jsme vystoupili na spoustě svateb, ostatně reference a ohlasy si můžete dohledat na našem facebooku. Jsme čtyřčlenná kapela z jižních Čech, ale dojedeme do všech koutů naší krásné země. Na místo dorazíme zpravidla s dvouhodinovým předstihem. Na místo si přivezeme vlastní zvukovou aparaturu a osvětlení. Pokud se akce koná v okolí Milevska, můžeme vše přichystat během dopoledne. Ozvučení Vám pochopitelně zapůjčíme i pro další vstupy a případného moderátora. 

Standartní délka vystoupení je 5 hodin včetně přestávek. Nicméně jsme schopni se domluvit a přizpůsobit Vaším požadavkům. 

V našem playlistu máme více jak 130 skladeb. Kompletní přehled je zde

Jsme ale schopni na přání dopředu nacvičit Vámi vybrané 2-3 písně, které zatím nemáme v repertoáru a chtěli byste je zahrát například jako svatební sólo. Svatbu můžeme moderovat nebo zapůjčíme mikrofon pro moderaci. Pustíme písničky do přestávek nebo na svatební sólo (pokud tančíte na originál).
Vzhledem k tomu, že v našem hudebním týmu nejsme jen muzkanty, ale též sami pořádáme různé hudební akce jako jsou společenské akce, koncerty, festivaly, můžeme vám nabídnout poradenství nebo přímo produkci celé svatby. 

Hledáte také fotografa na svatbu? Navštivte web fotografky, kameramanky a cestovatelky Šárky Kašparové - www.sarkakasparova.cz  

Cenu za vystoupení Vám na vyžádání zašleme.   

Pište na info@elizabeth.cz nebo volejte 603 913 307
Budeme se těšit